• Detail firmy

Kovář Miroslav, Ing. @ soft

Základní popis

Nabídka tiskáren značky Lexmark, spotřebního materiálu a garantovaného servisu. Vývoj software a hardware.

Adresa

Milénova 6
638 00 Brno - Lesná

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60363142
DIČ:  CZ7403293986
Rok založení:  1993

Výrobky, činnosti

Poskytování SW a poradenství v oblasti hardware a software

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 222 910
Mobil: +420 604 129 777
Fax: +420 545 222 920
E-mail: obchod@a-soft.cz
E-mail: lexmark@a-soft.cz
WWW: www.a-soft.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Kovář - Jednatel

Další firmy v oboru

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

BRASTRO spol. s.r.o.

Zaměřujeme se na elektroinstalační materiál pro rozvody a elektrotechnické nářadí. Nabízíme konektory pro vodiče, elektrotechnické izolované pásky, optické kabely, optické rozvaděče na omítku a sloupkové optické rozvaděče, optické konektory, optické spojky, sloupové reproduktory, směrové reproduktory, fázové zkoušečky, izolované šroubováky, pojistkové patrony, jističe, proudové chrániče atd.