• Detail firmy

Lumberjack a.s.

Adresa

V Ráji 906
530 00 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26449994
DIČ:  CZ26449994
Rok založení:  2001

Výrobky, činnosti

Projektování staveb

Kontaktní údaje

Fax: +420 466 510 475
E-mail: lumberjack@lumberjack.cz
WWW: www.lumberjack.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Šimek

Lukáš Vejman - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

Revize TZ Pardubice s.r.o.

Naše společnost zajišťuje revize, zkoušky a kontroly tlakových nádob, plynových zařízení, kotlů a tlakových zařízení včetně odstranění závad, které jsou při revizích zjištěny. Tlaková zařízení rovněž montujeme a zajistíme školení jejich obsluh. Dále nabízíme prodej kompresorů a sušiček vzduchu. Na našich webových stránkách naleznete podrobné informace o všech službách, které poskytujeme.

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Projekce CZ s.r.o.

Specializujeme se na projekční práce staveb, inženýrskou činnost a na všechny etapy spojené s realizací projektu. Dále nabízíme technický a autorský dozor na stavbě, statickou i rozpočtovou činnost. Práci vykonáváme včas, precizně a ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně.