• Detail firmy

ADOOR s.r.o.

Základní popis

Dveře, zárubně, kování, vitráže. Dodávka na klíč - zaměření, výroba, doprava a montáž. Po předběžné dohodě se Vám budeme rádi věnovat i mimo inzerovanou pracovní dobu.

Adresa

Za kovárnou 422/15
109 00 Praha 10 - Dolní Měcholupy

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26475456
DIČ:  CZ26475456
Rok založení:  2001
Počet zaměstnanců:  4

Výrobky, činnosti

Podlahy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 872 248
Mobil: +420 603 106 951
Mobil: +420 602 975 847
E-mail: info@addor.cz
E-mail: obchod@adoor.cz
WWW: www.adoor.cz/

Kontaktní osoba

Pavel Vachter - Jednatel

Hana Vymazalová - Jednatel

Další firmy v oboru

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.

Alice Maděrová

Hlavní činností firmy je stavební zámečnictví. Kromě ocelových konstrukcí, výtahových šachet, mříží, schodišť a dalších stavebních prvků provádíme také zakázkové zámečnické práce na zakázku, svařujeme i dělíme materiály.

ENPRAG s.r.o. - KOVOVÝ NÁBYTEK

Věnujeme se prodeji kovového nábytku vhodného do kanceláří, škol, dílen nebo k lékařskému využití. Kovový nábytek rozvážíme, poskytujeme záruční i pozáruční servis. Nabízíme kovové kartotéky, registrační skříně, kovové šatní skříně, trezorové a ohnivzdorné. Dále prodáváme konferenční židle, školní či průmyslový nábytek, pojízdné regály, poštovní schránky, nádoby na odpad i posyp a další.