• Detail firmy

IBC Real, spol. s r.o.

Základní popis

Společnost se v současné době zabývá následující činností: 1. Prodej, zavádění a servis IT technologií se zaměřením na ekonomický SW v prostředí FOX/SQL, 2. s možností pořádání seminářů a školení ve vlastním středisku \\\"Penzion Real *** Bedřichov.

Adresa

Tálínská 1043
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60465433
DIČ:  CZ60465433

Výrobky, činnosti

Informační technologie (IT)

prodej, zavádění a servis

Kontaktní údaje

E-mail: ibcreal@iol.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Starý - Jednatel

Ing. Zdeněk Starý - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

František Sůva

Zabýváme se komplexními službami v oblasti úklidu domácností a komerčních prostor. Zajišťujeme rovněž úklidy pro SVJ. Nabízíme pronájem strojů na čištění koberců. Poskytujeme rovněž poradenství v přestupkovém řízení. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.

INTER EU, s.r.o.

Nabízíme kompletní zpracování účetnictví pro fyzické osoby, školy, příspěvkové a neziskové organizace. Jsme schopni zajistit daňovou optimalizaci, vedení a inventarizaci majetku i zásob. Zpracujeme externí účetnictví nebo samotné mzdy.