• Detail firmy

Hana KŘÍŽOVÁ - K+K Okrasné zahradnictví

Základní popis

Zahradnické práce komplexní služby v zakládání zeleně. Květiny, stromky, vybavení pro květinářství vybavení veřejné zeleně a parků, rostliny, substráty, komposty.

Adresa

Pražská 6/13
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10195815
DIČ:  011-60560518

Výrobky, činnosti

Květiny, stromky, vybavení pro květinářství

vybavení veřejné zeleně a parků, rostliny, substráty, komposty

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 014 661
Fax: +420 272 661 141
E-mail: zahrada@iol.cz
E-mail: kriz@zahrady.info
WWW: www.zahrady.info

Kontaktní osoba

Zdeněk Kříž - Majitel

Hana Křížová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.

Květiny Nebušice

Květinářství v Praze 6 - Nebušicích. Dodáváme květinové vazby, dekorace a aranžmá do interiérů, výloh i firem. Zhotovujeme kytice pro různé příležitosti dle požadavků zákazníků.

Judita Waissi

Zajišťujeme kompletní květinový servis. Provozujeme dvě moderní prodejny s květinami na Praze 4, kde Vám nabízíme čerstvé řezané květiny a jejich originální vazby s možností rozvozu. Tvoříme květinové dekorace a aranžmá, smuteční i sváteční vazbu květin, dodáváme výzdobu na svatby a jiné významné události do interiérů i exteriérů. Zabezpečujeme dodávku květin do firem, restaurací i hotelů.