• Detail firmy

A.W.S. GROUP s.r.o.

Základní popis

Prodej náhradních dílů, doplňků a provozních kapalin na osobní a užitkové automobily.

Adresa

Sokolovská 156/1278
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26473275
Rok založení:  2001
Počet zaměstnanců:  7

Výrobky, činnosti

Užitkové automobily

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 317 720
Fax: +420 266 317 722
E-mail: awsg@volný.cz
WWW: www.aws-group.cz

Kontaktní osoba

Jiří Svoboda - Jednatel

Luděk Urbančík - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

Jiří Nachtmann

Provádíme výměnu autoskel, kompletní servisní a mechanické práce všech osobních i užitkových vozů. Zajišťujeme diagnostiku vozidel veškerých značek. Připravíme vozy na STK, regenerujeme filtry pevných částic. Zabezpečujeme likvidaci škodních událostí a opravy vozidel z povinného ručení.

I.O.B. s.r.o.

Zabýváme se prodejem olejů a maziv Petro-Canada a profesionálních chemických výrobků pro údržbu automobilů BG Care. Nabízíme automobilové oleje a maziva, motorové oleje pro osobní a nákladní vozy, převodové oleje, potravinářská maziva, kompresorové oleje, turbínové a oběhové oleje, teplonosné oleje, řezné a vodou ředitelné emulgační kapaliny, oleje pro kluzná vedení strojní a motorové pily apod.