• Detail firmy

JUMAR, spol. s r.o.

Základní popis

Provádíme kompletní stavební činnost až po kolaudaci pro panelové, činžovní i rodinné domy. Komplexně řešíme regenerace panelových domů, zateplování budov, opravy střech, fasád a interiérových omítek. Pomoc při získání dotací, zelená úsporám, Panel.

Adresa

Jizerská 328/4
196 00 Praha 9 - Čakovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25766198

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 932 078
Mobil: +420 602 339 483
E-mail: jumar@jumar.cz
WWW: www.jumar.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Suchý - Jednatel

Další firmy v oboru

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

Josef Bujas

Nabízíme rekonstrukce domů i bytů, výměny oken, bourání či instalatérské a klempířské práce. Provádíme zateplení, izolatérství a montáže sádrokartonů.