• Detail firmy

S. I. S. C. s.r.o.

Základní popis

výroba - bezucpávková sudová a jímková čerpadla JESSBERGER - dávkovací a ruční pumpy - plastových krabiček

Adresa

Žitná 50
384 11 Netolice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25189841
DIČ:  CZ25189841

Výrobky, činnosti

Klávesnice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 388 324 920
Mobil: +420 602 352 589
E-mail: sisc@sisc.cz
WWW: www.sisc-cerpadla.cz
WWW: www.sisc.cz

Kontaktní osoba

Ing. JINDŘICH LUKÁŠ - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Roman Brabec

Hlavním zaměřením naší firmy jsou opravy vznětových motorů. Provádíme opravy, seřizování, kontroly, montáže a demontáže vstřikovacích čerpadel níže uvedených značek. Dále seřizujeme a vyměňujeme vstřikovací trysky, kontrolujeme předvstřiky, seřizujeme a opravujeme motory, kontrolujeme a vyměňujeme rozvody. Součástí poskytovaných služeb je rovněž diagnostika vozidel a prodej náhradních dílů.

LEDOSERVIS - EKO s.r.o.

Specializujeme se na montáž a opravy průmyslového chlazení a klimatizačních zařízení. Provádíme opravy klimatizací zemědělských strojů, opravy dojících zařízeni apod. Působíme v těchto regionech: Jindřichův Hradec, Tábor, Pelhřimov, České Budějovice.

SuperLevnaPC

Zajišťujeme prodej nové, repasované a předváděcí výpočetní techniky. Dodáváme levné notebooky, stolní počítače, počítačové sestavy, LCD monitory, komponenty, tiskárny a různé příslušenství. Jsme přímí dovozci tohoto zboží do České republiky a díky tomu můžeme nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. Nabízíme převážně značkové zboží od výrobců Dell, HP, Lenovo. Provádíme opravy a servis PC a notebooků.