• Detail firmy

WM Molds s.r.o.

Základní popis

Konzultace a poradenství v oboru strojírenství-pro výrobu plastů,forem.

Adresa

Žirovnická 3124
106 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26451794
DIČ:  010-26451794
Rok založení:  2001
Počet zaměstnanců:  1

Výrobky, činnosti

Hliníkové odlitky pískované

Kontaktní údaje

Telefon: +420 267 182 749
Fax: +420 272 770 036
E-mail: eduard.vitek@wmmolds.cz
WWW: www.wmmolds.cz

Kontaktní osoba

Ing. Eduard Vítek - Jednatel

Další firmy v oboru

Nástrojárna NADO s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí výrobu a konstrukce lisovacích a tvářecích nástrojů dílenských přípravků a forem na vstřikování termoplastů. Zajišťujeme Vám kompletní výrobu, obnovu, popřípadě opravy jednotlivých nástrojů, ale především Vám zajistíme výrobu nástrojového vybavení pro rychlé zavedení Vašich nových výrobků na trh. Na našich www stránkách najdete ukázku některých výrobků naší nástrojárny.

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

FIRMA GRUPA KŁOSOWSKI

GROUP COMPANY Kłosowski která vznikla fúzí dvou společností Antonio & Stanley Kłosowski - výrobce ocelových konstrukcí, která je ve vlastnictví Anthony Meier byla založena v roce 1989 a společnost Meier - výrobce hliníkových oken a dveří ve vlastnictví Krystian Kłosowski, Renata Kłosowska byla založena v roce 1999.