• Detail firmy

MICROWARE, spol. s r.o.

Základní popis

Prodej, instalace a servis telekomunikační techniky, dveřních a přístupových systémů, samozamykacích zámků, kamer a zabezpečovacích ústředen.

Adresa

Vinohradská 1381/77
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41186303
DIČ:  CZ41186303
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  5
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kamerové systémy a zabezpečovací ústředny

Zabezpečení domů a prostor pomocí kamerových systému, IP kamer a zabezpečovacích ústředen Jablotron.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 221 490 111
Fax: +420 221 490 113
E-mail: info@microware.eu
WWW: www.microware.eu
WWW: www.domovnitelefony.cz
Další firmy v oboru

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

K & V ELEKTRO a.s.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem veškerého elektroinstalačního materiálu. Skladem tisíce položek, jako např. vodiče, jističe, vypínače, rozvaděče, zásuvky, svítidla, žárovky, kabely, topná technika a mnoho dalšího. Na trhu působíme již téměř 25 let a máme 10 poboček K & V ELEKTRO a.s. po České Republice. Zboží dopravujeme zdarma.

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.