• Detail firmy

DOKR spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka služeb v oblasti vodoinstalatérství a topenářství. Různé druhy výrobků ze dřeva, hračky, doplňky do bytu, dekorace na zahradu a různé jiné zahradní doplňky.

Adresa

Tichá 245
471 23 Zákupy

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25024795
DIČ:  CZ25024795
Rok založení:  2000

Výrobky, činnosti

vodoinstalace

montáž, servis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 487 857 304
Mobil: +420 602 335 488
Fax: +420 487 857 240
E-mail: dokr.zakupy@atlas.cz
WWW: home.tiscali.cz/dokr.za...

Kontaktní osoba

Pavel Kouba - Jednatel

Další firmy v oboru

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

Stromkovická Pila

Specializujeme se na prvotní zpracování dřeva. Zabýváme se zpracováním dřeva a smrkové kulatiny, vyrábíme fošny, hranoly, latě, prkna a materiály pro stavby roubených chalup. Provádíme omítání a hoblování prken a impregnaci dřeva. Zajišťujeme výkup a pořez kulatiny.

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.