• Detail firmy

Firma ŠKOLNÍK s.r.o.

Základní popis

Nabídka filtračních materiálů a papírových výrobků do zdravotnictví.

Adresa

Na Výspě 4
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25753720
DIČ:  CZ25753720
Rok založení:  1999

Výrobky, činnosti

Skládací stroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 471 931
E-mail: info@skolnik.cz
WWW: www.skolnik.cz

Kontaktní osoba

Vojtěch Školník - Jednatel

Rudolf Školník - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Vyčerpáme vše s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej, servis a opravy čerpadel a čerpacích systémů od společnosti KSB. V našem sortimentu naleznete armatury, přírubové filtry, bazénová čerpadla, čerpadla do vrtu, kalová čerpadla, oběhová čerpadla, povrchová čerpadla a široké příslušenství. Umožňujeme také pronájem čerpadel a čerpacích systémů.

MM - PRAHA s.r.o.

Provozujeme velkoobchod i maloobchod s kompletním sortimentem pro podlaháře, malíře, obkladače také pro zateplování budov. Nabízíme dodávku a realizaci podlahových krytin. Zajišťujeme lité podlahy, dřevěné či laminátové podlahy. Zajišťujeme interiérové a fasádní tmely či barvy, epoxidové hmoty, penetrace pro podlahy, lepidla na podlahy, dlažbu či obklady, nátěry na kov a dřevo a mnoho dalšího.

ELCHEMCo, spol. s r.o.

Dodáváme materiály určené pro elektroniku, elektrotechniku, modeláře, kutily, výtvarníky a další. Zaměřujeme se na zalévací hmoty pro elektroniku, silikonové kaučuky Dow Corning, Elantas Camattini, Zhermack, Momentive. Materiály pro měkké pájení a další. Součástí našeho sortimentu jsou také čiré zalévací hmoty, lubrikanty, maziva, speciální kapaliny pro obrábění Boelube, vazelíny Orelube a další.