• Detail firmy

D - tisk, spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou samolepicích etiket z papíru a fólie, kartonových visaček, přebalů, raženého balícího a filtračního papíru apod.

Adresa

Holandská 501/24
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26692287
DIČ:  CZ26692287

Výrobky, činnosti

Lepící etikety, samolepicí etikety

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 927 159
Telefon: +420 281 927 160
E-mail: d-tisk@d-tisk.cz
WWW: www.d-tisk.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Dušek - Jednatel

Další firmy v oboru

AMADEUS - Petr Kopecký

Profesionální a komplexní grafické služby. Specializujeme se na tvorbu loga a firemní identity. Tiskové grafické služby, tvorba log, jednotný styl, webdesign, tvorba webových stránek. Spolehlivost, profesionalita a kvalita. To jsou benefity, na kterých stavíme a které ani v dnešní době nejsou zcela samozřejmé.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

Drone Production

Poskytujeme komplexní služby v oblasti využití bezpilotních letounů - dronů za pomocí nejmodernějších technologií. Letecké záběry a fotografování v nejvyšší možné kvalitě.