• Detail firmy

TEDIKO s.r.o.

Základní popis

Provádění revizí průmyslových tlakových a plynových potrubí a zařízení, diagnostiky a expertizních činností. Provozování zkušební laboratoře. Nedestruktivní testování materiálu. Destruktivní zkoušky. Termovize.

Adresa

Pražská 5487
430 01 Chomutov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47283483
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  80
  • Služby

Výrobky, činnosti

Destruktivní zkoušky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 474 652 076
Telefon: +420 474 652 161
Fax: +420 474 652 138
E-mail: info@tediko.cz
WWW: www.tediko.cz

Kontaktní osoba

Ing. Emil Kubík - Majitel

Mobil: 603 162 079

Ing. Miloslav Procházka - Obchodní ředitel

Další firmy v oboru

Jaroslav Červený

Provádím veškeré elektrotechnické, elektroinstalační a opravářské práce jako jsou např. výměny jističů a pojistek. Zajišťuji opravy elektrických zařízení, montáž autorádií a revize elektroinstalací.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

BP A PO SERVIS , spol. s r.o.

Zabezpečujeme služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Postaráme se o komplexní řešení služeb v prevenci rizik a dohlédneme na revize technických zařízení. Zajistíme odborné školení elektrikářů, řidičů motorových vozíků a další dle Vašich konkrétních požadavků. Nabízíme individuální přístup k Vašim konkrétním požadavkům a případné zastoupení při jednání s kontrolními orgány.