• Detail firmy

PERFEKTUM Group, s.r.o.

Základní popis

Jsme distributor, půjčovna, e-shop se specializací na odvlhčování, zvlhčování a doplňky. Najdete u nás odvlhčovače, vysoušeče a zvlhčovače evropských značek Dantherm, Kruger, DehuTech, Brune pro domácnost, bazény, stavbu a průmysl i topidla Master.

Adresa

Davídkova 77
182 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26160668
DIČ:  CZ26160668

Výrobky, činnosti

Odvlhčovače vzduchu

Prodej + půjčovna. Odvlhčovače / vysoušeče, zvlhčovače, topidla, vzduchotechnika - odvlhčování / vysoušení, zvlhčování, topení, ventilace.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 286 884 019
Telefon: +420 286 884 018
Fax: +420 286 884 022
E-mail: info@perfektum.cz
E-mail: vkj@perfektum.cz
WWW: www.perfektum.cz/

Kontaktní osoba

ing. Václav Kašpárek st. - Jednatel

Václav Kašpárek - Jednatel

Další firmy v oboru

PERAX spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou investičních celků včetně návrhu technického řešení, vypracování projektové dokumentace až po samotnou realizaci. Dodáváme průmyslové chladicí stanice, filtrační stanice vody, čerpací stanice vody, výměníkové stanice vody, chemické úpravny vody, potrubní rozvody apod.

VENTILACE s.r.o.

Nabízíme kompletní systémy pro veškeré rozvody vzduchu nejen ve standardním kruhovém provedení, ale i v zakázkovém čtyřhranném potrubí. Skladem u nás naleznete více než 5000 položek k okamžitému odběru, zejména pak SPIRO potrubí a tvarovky, kompletní závěsovou techniku, izolované i neizolované hadice a semiflexibilní potrubí. Samozřejmostí je ucelený sortiment koncových prvků.

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.