• Detail firmy

TECHEM CZ, s.r.o

Základní popis

Poskytujeme poradenské služby v oblasti vlivu chemických technologií na životní prostředí, zdraví a bezpečnost.

Adresa

Ondříčkova 1300/48
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61852121
DIČ:  010 - 61852121
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Manažerské poradenství

chemický průmysl

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 732 442
Fax: +420 272 742 476
E-mail: techemcz@techemcz.cz
WWW: www.techemcz.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Maxa - Jednatel

Ing Marie Maxová - Jednatel

Další firmy v oboru

Lucie Tůmová

Zajišťuji kompletní servis služeb a poradenství v oblasti realit. Zprostředkuji prodej či koupi nemovitosti v Praze a okolí. Mám řadu spokojených klientů, jejichž zkušenosti naleznete na mých webových stránkách. Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit. Jsem certifikovaný realitní makléř RAČR a jsem členem Realitní komory ČR.

Ústav práva a právní vědy, o.p.s.

Ústav práva a právní vědy®, o.p.s. je vědecká a vzdělávací instituce. Věnujeme se hlavně publikační i vydavatelské činnosti a poskytujeme kvalitní manažerské vzdělávání. Zajišťujeme postgraduální studijní program MBA, studijní program BBA, studijní program MPA, studijní program DBA, studijní program LL.M., postgraduální studijní program MSc., tématické semináře pro veřejnost i profesní programy.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.