• Detail firmy

ORITEST, spol. s r.o.

Základní popis

Společnost ORITEST spol. s r.o. byla založena v roce 1992 zkušenými odborníky, pracujícími v oblasti detekce toxických a škodlivých látek po mnoho let.

Adresa

Staropramenná 17
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45808121

Výrobky, činnosti

Detektory

Detekce - detektory

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 311 639
Fax: +420 257 313 820
E-mail: oritest@oritest-group.com
WWW: www.oritest-group.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Orel - Jednatel

Ing. Ivana Tušarová - Jednatel

Další firmy v oboru

Miloslav Nevečeřal

Zabýváme se projekcí a montáží zabezpečovacích systémů proti vloupání, protipožárních systémů, slaboproudých zařízení, domovních telefonů či videotelefonů. Provádíme výchozí a pravidelné revize elektra. Realizujeme výstavbu STA rozvodů a rozvodů pro telefon a internet.

ELSECCO - Electronic Security & Consulting s.r.o.

Nabízíme elektrické zabezpečovací systémy EZS, kamerové systémy CCTV, systémy kontroly vstupu ACCESS, elektrické požární signalizace EPS, domácí telefony a ochranu obvodu. Dodáváme monitorovací kamerové systémy, poplašné systémy, venkovní bezpečnostní kamery, identifikační přístupové systémy, tísňové systémy, protipožární zabezpečení staveb, systémy evidence docházky apod.

KALTMEYER s.r.o.

Specializujeme se na mechanické zabezpečení objektů. Dodáváme bezpečnostní kontrolní systémy, zámky, klíče, čipy, domácí telefony a mnoho dalšího. Katalog produktů, včetně technických parametrů, naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.