• Detail firmy

INOMA COMP s.r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se na vývoj, výrobu, prodej a servis telekomunikační techniky a rozhlasových systémů. Specializujeme se na dispečerská zařízení.

Adresa

U Vlečky 418/2
617 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26886421
DIČ:  289 - 26886421

Výrobky, činnosti

Koncová zařízení telekomunikační techniky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 221 206
Mobil: +420 602 442 923
E-mail: inomacomp@inomacomp.cz
WWW: www.inomacomp.cz

Kontaktní osoba

Václav Vodička - Jednatel

Další firmy v oboru

ALIA elektro s.r.o.

Zabýváme se elektromontážními pracemi, montáží bezpečnostních systémů, strukturované kabeláže, hromosvodů, telefonních a TV rozvodů. Zajišťujeme také rekonstrukce objektů v rozsahu středního stavebnictví, údržbu a servis objektů

GMC - měřicí technika, s.r.o.

Naše společnost je pokračovatelem obchodní činnosti v měřící technice. Společnost prodává měřicí a regulační techniku od renomovaných firem. Zboží, které naše společnost dodává, zahrnuje ucelenou škálu měřicí a řídicí techniky. Hlavními produkty jsou analogové a digitální rozváděčové přístroje, elektronické programovatelné napájecí zdroje aj. Kompletní sortiment najdete na našich www stránkách.

BRASTRO spol. s.r.o.

Zaměřujeme se na elektroinstalační materiál pro rozvody a elektrotechnické nářadí. Nabízíme konektory pro vodiče, elektrotechnické izolované pásky, optické kabely, optické rozvaděče na omítku a sloupkové optické rozvaděče, optické konektory, optické spojky, sloupové reproduktory, směrové reproduktory, fázové zkoušečky, izolované šroubováky, pojistkové patrony, jističe, proudové chrániče atd.