• Detail firmy

ECTACO Česka s.r.o.

Základní popis

Velkoobchod s elektronickými slovníky.

Adresa

V Polích 8
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25696131
DIČ:  004-25696131

Výrobky, činnosti

Velkoobchod

s elektronickými slovníky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 262 714
Mobil: +420 604 314 404
E-mail: ceska@ectaco.com
WWW: www.slovnik.biz

Kontaktní osoba

Mike Vlasen - Marketingový ředitel

Lukáš Gilík - Generální ředitel

Mobil: +420 603 383 387
E-mail: praga@ectaco.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SPRÁVA FIREM PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na vytváření, nákup a prodej ready made společností připravených k podnikatelským aktivitám. Věnujeme se založení firem na klíč - akciové společnosti, s.r.o., offshore společnosti, asistované založení s.r.o. Zaměřujeme se na poskytnutí virtuálního sídla a kanceláří firem. Poskytujeme služby vedení podvojného účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence.

GENIUS AF LTD

Naše služby jsou zaměřeny na dvě oblasti, a to na registrace společností v Anglii a vedení účetnictví. V souladu se zákony pomáháme podnikatelům s vyhledáním optimálního daňového prostředí a odstraněním případných překážek, tak aby ve svém podnikání neprodělávali, ale vydělávali.

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.