• Detail firmy

ELTEX

Adresa

Brantice 381
793 93 Brantice

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47993138
DIČ:  CZ6301181777
Rok založení:  1994

Výrobky, činnosti

Tkaniny

- vlněné

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 646 075
Fax: +420 554 646 076
E-mail: info@eltex-textil.cz
WWW: www.eltex-textil.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Ehlich

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ROOLLTEX s.r.o.

Věnujeme se maloobchodnímu a velkoobchodnímu prodeji látek, metráže a textilní galanterie. V našem sortimentu naleznete nejrůznější textilní materiály v jednobarevném, lesklém i matném, potištěném a zdobeném provedení. Dodáváme Vám potřebné množství dle Vaší objednávky. Nabízíme bezkonkurenční ceny a rychlé dodací lhůty. Aktuální nabídku naleznete na našich webových stránkách.

ASC trade, s.r.o.

Společnost nabízí velkoobchodní prodej produktů vhodných pro použití jako abraziva, na pískování a pro výrobu žáruvzdorných směsí. Další činností, kterou se zabýváme, je prodej hedvábí. Náš sortiment zahrnuje malované oděvní originály - šaty včetně společenských, haleny, tuniky, sukně, kalhoty, vesty apod. Nechte si ušít model na zakázku v našem krejčovském salonu.

PPHU AZTECA Bogdan Cybulski

AZTECA také přijímat individuální objednávky. Pleteniny z této společnosti se barví v nejlepších továrnách wykańczalniczych. Pokud tedy státní podnik uvažujete o koupi velmi kvalitní tkaniny za rozumnou cenu, to je již obeznámeni s nabídkou pleteného Azteca na internetových stránkách společnosti.