• Detail firmy

MONTFER s.r.o.

Základní popis

Nabízíme zámečnickou a strojní výrobou, pálení laserem, stříhání a ohýbání plechů, svářečské a soustružnické práce. Zaměřujeme se na opravy radlic a lžic pro stavební techniku. Vyrábíme kontejnery na nákladní auta a provádíme práce na ohrnovacích lisech, hoblování, zkružovaní, závitovaní a další.

Adresa

Dobřív 8
338 44 Dobřív

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26322862
Rok založení:  2001
Počet zaměstnanců:  25

Výrobky, činnosti

Prodej plechů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 783 024
E-mail: montfer@seznam.cz
WWW: www.montfer.cz

Kontaktní osoba

Pavel Hermach - Jednatel

Mobil: +420 603 982 765
Další firmy v oboru

KOVOVÝROBA FEJSAL

Zabýváme se svařováním ocelových, nerezových a hliníkových konstrukcí a obráběním na CNC i klasických strojích. Naše výrobky nachází využití v různých odvětvích průmyslu, především v energetice a strojírenství, ale i v stavebnictví, vyrábíme např. stavební dílce na balkony. Zakázky realizujeme buď dle dokumentace zákazníka, nebo zajistíme projekt na klíč ve spolupráci s projekční kanceláří.

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.

SCHWER FITTINGS, s.r.o.

Nabízíme nerezové fitinky, hadicové koncovky, nerezové kulové kohouty, klapky, nerezové teploměry, nerezové manometry, nerezové příruby, nerezové rychlospojky, nerezové šroubení se dvěma svěracími prstenci U2-lok, CLAMP, ECO šroubení, nerezová šroubení se zářezným prstencem, trubky, objímky, nerezové ventily - uzavírací, zpětné, jehlové.