• Detail firmy

DOPRAVOPROJEKT OSTRAVA spol. s r.o.

Základní popis

Poskytování projektových, inženýrských a konzultačních služeb. Zaměřujeme se na projekty dopravních a vodohospodářských staveb.

Adresa

Masarykovo náměstí 5/5
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42767377

Výrobky, činnosti

Konzultační činnost

Kontaktní údaje

Telefon: +420 595 132 018
Telefon: +420 595 132 024
Fax: +420 595 132 081
E-mail: m.svatos@dpova.cz
WWW: www.dpova.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Malý - Jednatel

ing. Svatopluk Bijok - Jednatel

Telefon: +420 595 132 001
Další firmy v oboru

ENERGO - STEEL spol. s r.o.

Jsme expertní firma pro hodnocení velkých energetických zařízení. Našim klientům v dnešní době nabízíme profesionální služby v oblastech energetiky, projektování a inženýrství, úspory tepla vyregulováním otopné soustavy - kompletní realizace a můžete u nás navštívit poradenské informační středisko Státního fondu rozvoje bydlení. Na našich webových stránkách se lépe informujte a kontaktujte nás.

NOVING OK s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ocelových a ocelobetonových konstrukcí. Provádíme projekční a montážní práce a vypracováváme statická, dynamická a únavová posouzení stavu konstrukce a výrobní a dílenskou dokumentaci.

František Uher

Poskytujeme komplexní služby v oblasti BOZP. Zajišťujeme školení BOZP, služby koordinátora BOZP, revize tlakových a zdvihacích technických zařízení, technické prohlídky manipulačních vozíků atd. V rámci naší činnosti vytváříme rovněž firemní předpisy a dokumentace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.