• Detail firmy

KOLOC s.r.o.

Základní popis

Provádíme bytové a průmyslové stavby, komerční stavby, zemní a bourací práce - demolice, výkopy. Inženýrské sítě, kanalizace, vrtané studny. Stavební zakázky od zprostředkování, vypracování dokumentace, stavebního povolení až po kolaudaci.

Adresa

Vojtěšská 245
338 05 Mýto

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11618051

Výrobky, činnosti

Demolice

Kontaktní údaje

Telefon: 420 371 794 652
Fax: 420 371 794 652
E-mail: m.koloc@quick.cz
WWW: www.koloc.net

Kontaktní osoba

Miroslav Koloc - Jednatel

Mobil: +420 602 477 359

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZP KOVOŠROT s.r.o.

Zabýváme se výkupem veškerých kovových a barevných kovů, likvidací technologických celků a rozpalování materiálu u zákazníka. Nabízíme přistavění kontejneru a ekologickou likvidaci automobilů. Působíme zejména Plzeňském kraji, ale přijímáme také zakázky ze vzdálenějších lokalit.

AFR - zemní práce s.r.o.

Naše společnost se specializuje na provádění zemních prací. Zajišťujeme budování inženýrských sítí, demolice objektů, opravy komunikací a lesních cest, zahradní a parkové úpravy, terénní úpravy v nepřístupných místech, čištění rybníků, vodních nádrží, rekultivace, lomové práce, skrývky a mnoho jiného. Disponujeme moderními stroji a technologickým vybavením. Reference naleznete na stránkách firmy.

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.