• Detail firmy

H.T.D. spol. s r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se na široké spektrum činností v oblastech architektury, systémového inženýrství firemní IT infrastruktury včetně procesního řízení, počínaje konzultacemi, přes návrh řešení, dodávku a implementaci až po projektové řízení.

Adresa

Pacájevova 24
149 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25066013
DIČ:  CZ25066013
Rok založení:  1996
  • Služby

Výrobky, činnosti

Informační technologie (IT)

Prodej informačních technologií. Návrh a dodávka systémových hardwarů a softwarů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 267 913 162
Telefon: +420 267 913 157
E-mail: obchod@htd.cz
WWW: www.htd.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Kuba, jednatel

Jana Beluská, jednatelka

Jana Schmiedová

Rita Kučerová

Další firmy v oboru

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

IQT s.r.o.

Zajišťujeme dlouhodobou komplexní správu informačních technologií - IT Management. Provádíme audity softwarové, IT infrastruktury, zabezpečení počítačových sítí, serverových a řídících systémů či pracovních postupů z IT hlediska.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.