• Detail firmy

ČKD BLANSKO ENGINEERING a.s.

Základní popis

Kompletní dodávky komponentů vodních turbín, jejich výzkum a vývoj. Montážní práce, inovace a rekonstrukce vodních turbín včetně příslušenství.

Adresa

Čapkova 2357/5
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25305034
Rok založení:  1996

Výrobky, činnosti

Zařízení pro vodní elektrárny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 402 609
Mobil: +420 724 230 537
Fax: +420 516 417 813
E-mail: or@cbeng.cz
WWW: www.ckdblanskoenr.cz

Kontaktní osoba

Ing. Emil Žižka - Generální ředitel

Ing. Milan Smatana

Další firmy v oboru

BANETEL s.r.o.

Realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, instalujeme technologie 2G a 3G a zajišťujeme jejich servis a údržbu. Stavíme rovněž fotovoltaické elektrárny na klíč. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, navrhujeme a instalujeme ostrovní systémy, které nacházejí využití tam, kde není možnost připojení do elektrorozvodné sítě.

Ing. Alice Smejkalová - MITERAL

Vybavení autoservisů, pneuservisů pro osobní a nákladní vozidla, karosáren, svářečky - svářecí technika, bodovačky, kompresory, nabíječky autobaterií, zvedáky, hevery, diagnostika vozidel, plničky klimatizací, hydraulické lisy, olejové hospodářství.

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel