• Detail firmy

INHOR s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme lékárenský nábytek, zdravotnický nábytek a nábytek laboratorní. Dodáváme zásobníkové systémy, zásuvkové systémy, otočníky, zásuvkové dělení a H+H System. Dodáváme systémy ROMBIC, HUWIL a Carrousel. Zajišťujeme kompletní řešení lékáren.

Adresa

Božetěchova 94
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44962037
DIČ:  CZ44962037

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku

Kontaktní údaje

Fax: +420 544 229 318
E-mail: inhor@inhor.cz
WWW: www.inhor.cz

Kontaktní osoba

Anna Weberová - Jednatel

Tomáš Weber - Jednatel

Jiří Weber - Jednatel

Další firmy v oboru

Marouk, s.r.o.

Zabýváme se prodejem židlí a nábytku. Dodáváme židle, stoly, křesla, lavice, šatní, archivační a dílenské skříně, věšáky, kartotéky a mnoho dalšího. Nabízíme dopravu, montáž, nastavení židlí a odborné poradenství při výběru.

INTERIERY TOMAN s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na zakázkovou výrobu nábytku. Vyrobíme Vám jakýkoliv nábytek dle Vašeho nebo námi navrženého návrhu, včetně atypického. Na všechen náš nábytek poskytujeme 3-letou záruku. Ve spolupráci s našimi obchodními partnery zajistíme rovněž další služby, které s instalaci nábytku souvisí, jako např. dodání elektrospotřebičů, sanity apod.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.