• Detail firmy

AGROMECHANIKA v.o.s.

Základní popis

Vyrábíme kotle na tuhá paliva. Kotle na dřevo, na pelety i kombinované kotle - dřevo & elektřina. Ekologické vytápění a topení s vysokou účinností spalování a minimální tvorba škodlivin.

Adresa

Netolická 414
384 02 Lhenice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46678271

Výrobky, činnosti

Dřevoplynové kotle

Kontaktní údaje

Telefon: +420 388 321 280
Fax: +420 388 321 280
E-mail: agromechanika@ppc-seo.cz
E-mail: petr.leber@cmail.cz
WWW: www.agromechanika.cz

Kontaktní osoba

Ing. Václav Hamberger - Majitel

Mobil: +420 605 238 962

Petr Leber - Jednatel

Telefon: 388 321 280
E-mail: agromechanika@ppc-seo.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ACOND a.s.

Zabýváme se výrobou a montáží klimatizací a tepelných čerpadel ACOND. Nabízíme návrh a dodávky podlahového topení, klimatizačních systémů a techniky, patentované chytré regulace ACOND(c)Therm, akumulačních nádob, solárních systémů i bojlerů. Specializujeme se na pokládku podlahového topení.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.

DENIOS s.r.o.

Nabízíme kompletní program pro skladování a bezpečné zacházení s nebezpečnými látkami, likvidaci a čištění. Nabízíme výrobu zařízení pro skladování na volném prostranství, skladování v budovách, sorbenty, tankovací stanice, sběrny použitého oleje, zařízení pro skladování plynových lahví, ohřívací a chladící komory a boxy a mnoho dalšího.