• Detail firmy

T - STAV s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti stavební výroby. Provádíme výstavbu průmyslových staveb: výrobní a skladové haly.

Adresa

Palackého nám. 46
665 01 Rosice u Brna

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44017464

Výrobky, činnosti

Inženýrské stavby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 546 410 464
Fax: +420 546 410 464
E-mail: urbanovsky@t-stav.cz
E-mail: urbanovsky@t-stav.cz
WWW: www.t-stav.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Urbanovský - Jednatel

Mobil: +420 777 734 561

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.