• Detail firmy

TAURO a.s.

Základní popis

Výroba a prodej bezpečnostních schránek a trezorů, komponent pro automobilový průmysl, ocelových konstrukcí a zahradního vybavení.

Adresa

Podomí 9
683 04 Podomí

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25292749

Výrobky, činnosti

Regálové systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 517 385 443
Telefon: +420 517 385 408
Mobil: +420 603 230 776
Mobil: +420 603 230 791
E-mail: info@tauro.cz
E-mail: neural@chello.cz
WWW: www.tauro.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Nesrsta - Předseda představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ESOX, spol. s r.o.

Specializujeme se na generální dodávky v oboru pozemní a průmyslové stavitelství. Hlavní prioritou firmy je co nejvyšší spokojenost zákazníka. Snažíme se, aby se naše práce stala referencí pro dalšího klienta a důvodem pro opakující se spolupráci. Jsme tým profesionálních a zkušených lidí ve svém oboru. Námi nabízené služby neustále modernizujeme a rozvíjíme.

BAŽANT STANISLAV - oleje a maziva

Zajišťujeme dodávky průmyslových maziv, olejů, autokosmetiky, autodoplňků a náhradních dílů na auto - moto. Kompletní sortiment zboží naleznete na našich webových stránkách.

Oldřich Kirš - Kovoobrábění - Zámečnická výroba

Hlavním zaměřením společnosti je zámečnická výroba a kovovýroba, v rámci které provádíme soustružení kovů na CNC automatech a vačkových automatech. Dále disponujeme hydraulickými nůžkami, bodovacími automaty, lisy, svářečkami CO2, ohýbačkou a rovnačkou drátů. Našim zákazníkům nabízíme rovněž možnost povrchových úprav v kooperaci. Fotogalerii zakázek naleznete na našich webových stránkách.