• Detail firmy

STAS STEEL a.s.

Základní popis

Firma STAS STEEL a. s. vznikla v Brně v roce 1998 jako samostatný právní subjekt se zaměřením na zámečnickou výrobu a výrobu ocelových konstrukcí, vyráběných na základě výkresové dokumentace dodané zákazníkem.

Adresa

Kojetínská 71
750 53 Přerov

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25529455
DIČ:  CZ25529455
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Technologické celky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 233 017
Mobil: +420 777 006 357
Fax: +420 581 233 033
E-mail: j.hucin@stassteel.cz
WWW: www.stassteel.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Hučín

Ing. Josef Hučín

Další firmy v oboru

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

C + W výroba trubek s.r.o.

Nabízíme zakázkovou výrobou bezešvých trubek atypických rozměrů z neželezných kovů. K výrobě využíváme především mosaz a měď. Vyrábíme měděné trubky, mosazné trubky, měděné i mosazné profily čtvercové, oválné, obdélníkové dle dodané dokumentace.