• Detail firmy

ELEMAN spol. s r.o.

Základní popis

Dovážíme a dodáváme lišty, svorky, svorkovnice, spojky, příchytky, hmoždinky, držák, objímky, krabice, vypínače, tlumivky, automaty, hodiny, počítadla, snímače, spínače, elektroměry, čidla, senzory, termostaty, osoušeče, ventilátory, trafa, mřížky.

Adresa

Jaroslava Kaštila 27
796 01 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26237211
DIČ:  CZ26237211
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  4

Výrobky, činnosti

Velkoobchod s elektroinstalačním materiálem

Dodávky výrobků pro průmysl a elektrotechniku, osvětlovací a bílou techniku, dodávky elektro-materiálu pro velkoobchody. Export - import.

Kontaktní údaje

Telefon: 582 330 359
Mobil: 739 201 336
Mobil: +420 602 824 416
E-mail: eleman@iol.cz
WWW: www.eleman.cz

Kontaktní osoba

Radomír Janeček - Majitel, Jednatel

Další firmy v oboru

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

K & V ELEKTRO a.s.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem veškerého elektroinstalačního materiálu. Skladem tisíce položek, jako např. vodiče, jističe, vypínače, rozvaděče, zásuvky, svítidla, žárovky, kabely, topná technika a mnoho dalšího. Na trhu působíme již téměř 25 let a máme 10 poboček K & V ELEKTRO a.s. po České Republice. Zboží dopravujeme zdarma.

KOMI - ELEKTRO s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a montáž elektroinstalace, slaboproudých zařízení včetně záručního i pozáručního servisu. Provádíme veškeré elektromontážní práce. Realizujeme i měření a regulace. Působíme v celém Jihočeském kraji, především v Českých Budějovicích.