• Detail firmy

EPCOS s.r.o.

Základní popis

Prodej elektrotechnických součástek.

Adresa

Feritová 1
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25569341
DIČ:  CZ25569341
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Elektronické pasivní součástky

kondenzátory, termistory NTC a PTC, varistory, bleskojistky, feritová jádra, indukčnosti, teplotní a tlakové senzory, SAW (filtry, rezonátory)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 032 281
E-mail: sales.czech@epcos.com
WWW: www.epcos.com

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Klápště - Obchodní ředitel

Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

Regulační technika s. r. o.

Zaměřujeme se na měření, regulace a řízení technologických celků. Zajišťujeme dispečerská pracoviště, kotelny, předávací stanice tepla, alternativní zdroje kompletně dle Vašich požadavků. Nabízíme prodej a servis plynových kondenzačních kotlů především výrobců GEMINOX, BAXI, VIADRUS a HAMWORTHY.