• Detail firmy

BC MORAVA s.r.o.

Základní popis

Výroba a montáž atypických ocelových konstrukcí.

Adresa

Langrova 10
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25552872
DIČ:  CZ25552872

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba

- pecní vozíky - sušárenské vozíky - včetně montáží

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 214 024
Mobil: +420 603 465 003
Fax: +420 583 214 024
E-mail: pavelkova@bcmorava.cz
WWW: www.bcmorava.cz

Kontaktní osoba

Bc. Ilona Pavelková

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.

Elmar group s.r.o.

Zabýváme se prodejem kvalitního zařízení pro měření a regulaci vytápěcích, chladících a vzduchotechnických zařízení. Zajišťujeme prodej a servis tepelné a chladící technologie. Nabízíme plynové kotle, elektrokotle, zařízení pro vytápění průmyslových hal, vzduchotechnické jednotky, mrazící boxy, tepelné výměníky apod. Zabezpečujeme precizní servis plynových kotlů, mrazících boxů apod.