• Detail firmy

ELASTEFLEX Lysice s.r.o.

Základní popis

Společnost ELASTEFLEX Lysice, s.r.o. je výrobce a dodavatel kompletního sortimentu vlnovců, kompenzátorů a hadic z nerezové oceli a zvláštních materiálů.

Adresa

Průmyslová 591
679 71 Lysice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63473101
DIČ:  CZ63473101
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  40

Výrobky, činnosti

Ocel

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 472 704
E-mail: elasteflex@iol.cz
E-mail: info@skodock.info
WWW: www.elasteflex.com

Kontaktní osoba

Dipl.Ing. Jan Güttler - Jednatel

Mobil: +420 605 566 321
Další firmy v oboru

LTU servis s.r.o.

Hlavní produkt naší společnosti je kovovýroba, svařování, obrábění, pálení výpalků, dělení hutního materiálu. Vyrábíme ocelové svařence do 10 tun.

LPS pipe supports

Zajišťujeme výrobu pevného i pružného uložení potrubí včetně nejrůznějších produktů jako jsou kluzné a přivařovací podpěry, kotevní stojany, pružinové podpěry, třmeny, pouta, objímky aj. Zhotovujeme a dodáváme také konzole a nosníky pro uložení potrubí. Obstaráváme jednotáhlové a dvoutáhlové závěsy pevné i pružinové do svislého a vodorovného potrubí.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.