• Detail firmy

ComWa spol. s r.o.

Základní popis

Vyrábíme plechové díly, svařované konstrukce, díly pro elektrotechnický průmysl, klimatizace a laboratorní přístroje. Provádíme ohýbání a sekání plechů na CNC strojích TRUMPF, laserové vypalování do tloušťky 12mm, práškové lakování, sítotisk.

Adresa

Roupov 39
334 53 Roupov

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48362310

Výrobky, činnosti

Povrchová úprava kovů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 982 820
Fax: +420 377 982 342
E-mail: comwa@comwa.cz
WWW: www.comwa.cz

Kontaktní osoba

Václav Votýpka - Prokurista

Mobil: +420 724 244 725

ing. Václav Vacík - Jednatel

Mobil: +420 602 406 367
Další firmy v oboru

KOVO - HOLUB Nepomuk s.r.o.

Zabýváme se komplexní kovovýrobou dle požadavků zákazníka. Provádíme zámečnické a svářečské práce. Vyrábíme železné a hliníkové kontejnery a pevné nástavby nákladních automobilů.

RESKO TACHOV s.r.o.

Jako velkoobchodní firma Vám nabízíme veškerý sortiment profilů. Na výběr máte z přechodových a schodových profilů různého materiálu (hliník, mosaz, ocel), schodišťových tyčí, dveřních zarážek, vrutů, příslušenství pro odborné položení podlahovin a mnoho dalšího. Není-li zboží k dispozici, rádi ho pro Vás objednáme. Snažíme se zákazníkům poskytnout ten nejlepší servis.

AGN - servis, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a projekci z nerez a černého materiálu. Zajišťujeme svařování dílců, vyrábíme zařízení na čištění a konzervaci dílů při výrobě, stroje na ovinování palet strečovou folií, které rovněž i opravujeme, dále pak zábradlí či dekorační prvky na zakázku. Pro zahraničního partnera nyní zajišťujeme výrobu výměníkových stanic pro ochlazování forem při tlakovém lití a lisování.