• Detail firmy

Stavební technika plus, s.r.o.

Základní popis

Tato firma je inženýrský a výrobní podnik, zabývající se výrobou svařovaných dílců, ocelových konstrukcí, strojních a technologických celku, a zemědělských strojů.

Adresa

Sudoměřice 37
391 36 Sudoměřice

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25167162
DIČ:  CZ25167162

Výrobky, činnosti

Nástroje a nářadí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 286 128
E-mail: stavebniplus@volny.cz
WWW: www.stavebnitechnikaplus.cz

Kontaktní osoba

Ing. Václav Zahrádka

Jaroslava Vobořilová

Telefon: 381 286 128

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HELTOS a.s.

Naše společnost se specializuje na výrobu stolních a sloupových vrtaček a stojanových a pásových brusek. K vrtačkám a bruskám dodáváme veškeré příslušenství a zajišťujeme jejich následný servis. Opravujeme všechny typy vrtaček a brusek. Technické parametry vyráběných produktů naleznete na našich webových stránkách. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

LAMITEX Vyhnal s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ze sklolaminátů, termoplastů a oceli. Naší specializací je individuální a společné venkovní ustájení telat. Dále vyrábíme sklolaminátová sila, požární nádrže, větrací štěrbiny, jímky, kafilerní boxy, nádrže pro rybáře apod. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách.

FARMA DVOŘÁK

Zabýváme se výrobou zemědělských a lesnických strojů a příslušenství. Dále nabízíme výrobu ocelových hal a konstrukcí, obytných stavebních buněk a kontejnerů. Zaměřujeme se na frézování a soustružení.