• Detail firmy

BRÁNY, VRATA - PŘIKRYL

Základní popis

Dodáváme vrata garážová, průmyslová, rychloběžná, speciální, brány automatické, závory, parkovací systémy. Montujeme oplocení a ploty, střechy, zastřešení. Ocelové konstrukce, plechové montované garáže a přístřešky

Adresa

Prazšká 76
679 61 Letovice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64342433

Výrobky, činnosti

Vrata

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 476 660
Mobil: +420 602 780 085
Fax: +420 516 476 660
E-mail: vrata@faprikryl.cz
WWW: www.brany-vrata.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Přikryl - Majitel

Telefon: 602 780 085
E-mail: vrata@brany-vrata.cz
Další firmy v oboru

Rostislav Luža - Zámečnictví

Služby firmám formou výroby polotovarů i kompletních celků. Specializujeme se na CNC obrábění a CNC zpracování plechů, svařování dílů, navařování šroubů a matic, závitování a zahlubování otvorů. Provádíme kompletaci zakázek.

Stanislav Ševela

Naše truhlárna v Hodějicích, nedaleko od Slavkova u Brna, nabízí zakázkovou výrobu nábytku, kuchyňských linek, ale i interiérových dveří a schodů. K výrobě využíváme tradiční i moderní technologie, dodržujeme dohodnuté termíny a vyrábíme produkty ve vysoké kvalitě, vše dle vašich představ. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování grafického návrhu a cenová kalkulace.

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.