• Detail firmy

S.D.A. spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme ostrahu objektů fyzickými osobami i kamerovými systémy. K dispozici máme i psovoda. Poskytujeme poradenství při projekci a zřizování zabezpeč

Adresa

Služeb 5/256
102 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25645382

Výrobky, činnosti

Ostraha objektů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 267 180 200
E-mail: office@sdacz.cz
WWW: www.sdacz.cz

Kontaktní osoba

Josef Voják - Jednatel

Další firmy v oboru

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.

PRHAS s.r.o.

Zabýváme se dodávkou hasicích přístrojů a kompletního příslušenství. Distribuujeme pěnové, práškové, vodní i sněhové hasicí přístroje, hydranty a hydrantové systémy, autonomní hlásiče požárů, sorpční látky apod. Zajišťujeme servis a revize hasicích přístrojů dle platné právní legislativy. Dodáváme tabulky požární ochrany a fotoluminiscenční únikové tabulky.

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.