• Detail firmy

OIET s.r.o.

Adresa

Krajková 264
357 08 Krajková

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25245759

Výrobky, činnosti

Vodiče a kabely
Kabelové systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 352 370 611
E-mail: info@oietspolsro.com
WWW: www.oietspolsro.com/

Kontaktní osoba

Irena Mašková - Jednatel

Další firmy v oboru

K & V ELEKTRO a.s.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem veškerého elektroinstalačního materiálu. Skladem tisíce položek, jako např. vodiče, jističe, vypínače, rozvaděče, zásuvky, svítidla, žárovky, kabely, topná technika a mnoho dalšího. Na trhu působíme již téměř 25 let a máme 10 poboček K & V ELEKTRO a.s. po České Republice. Zboží dopravujeme zdarma.

KOBAMET ZPU

Zabýváme se výrobou a montáží konstrukcí nerezového zábradlí a vykládkových ramp. Díky tomu, že dodáváme velmi kvalitní výrobky, získali jsme uznání zákazníků doma i v cizině. Dlouholeté působení nám umožnilo specializovat se na konstrukce komponentů provedených z nerezové oceli, tj. schody, zábradlí, rampy atp.

SIKLA BOHEMIA s.r.o.

Specializujeme se upevňovací systémy, rychlomontážní systémy, montážní a stavebnicové systémy pro průmyslové stavby. Dodáváme veškerý sortiment k montážním systémům: nosné profily, kotvy, objímky, samořezné šrouby, nosiče potrubní konstrukce, držáky lišt, patní konzole, upínací třmeny, přechodové desky. Věnujeme se projektování konstrukcí, projektování průmyslových staveb, dimenzování potrubí aj.