• Detail firmy

ALTEO, s.r.o.

Základní popis

Kompletní služby v oblasti telekomunikační techniky. Obory činnosti: * Elektroinstalace - elektromontážní práce * Servisní služby (obor IT a Telekomunikace) * Telekomunikace Poskytování služeb v oblasti zabezpečovací techniky.

Adresa

Koněvova 1149/90
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26180081
Rok založení:  2000
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací technika

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 448 480
E-mail: kopecky@alteo.cz
E-mail: culka@techo.cz
E-mail: kopecky.j@aidtech.cz
WWW: www.alteo.cz

Kontaktní osoba

Jan Kopecký - Jednatel

Další firmy v oboru

PRHAS s.r.o.

Zabýváme se dodávkou hasicích přístrojů a kompletního příslušenství. Distribuujeme pěnové, práškové, vodní i sněhové hasicí přístroje, hydranty a hydrantové systémy, autonomní hlásiče požárů, sorpční látky apod. Zajišťujeme servis a revize hasicích přístrojů dle platné právní legislativy. Dodáváme tabulky požární ochrany a fotoluminiscenční únikové tabulky.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

ANFIT s.r.o.

Vyrábíme zařízení pro ochranu informací, realizujeme komplexní zabezpečení místností. Dodáváme komplexní systémy i individuální licence pro šifrování mobilní komunikace. Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů, elektronické požární signalizace, kamerových systémů, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme termovizní měření pro kontrolu zateplení.