• Detail firmy

Nakladatelství ŠEL, spol. s r.o.

Základní popis

Nakladatelství a vydavatelství. Předtisková příprava knih, časopisů a dalších tiskovin. Grafická úprava obálek knih a časopisů a reklamních tiskovin. Zajištění tisku.

Adresa

Na zástřelu 132/17
169 00 Praha 6 - Břevnov

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63076837
DIČ:  CZ63076837

Výrobky, činnosti

Tvorba firemních systémů

Kontaktní údaje

Telefon: +4202 241 430 510
Mobil: +420 602 256 535
E-mail: sel@sel.cz
WWW: www.sel.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Šelenko - Jednatel

Fax: +420 241 433 721
Další firmy v oboru

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

FILABEL s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu elektronických modulů a průmyslové elektroniky. Zaměřujeme se na atypické elektronické aplikace, vývoj firmware, desky plošných spojů, vývoji hardwaru na zakázku a další. Uskutečnili jsme velké zakázky jako Temelín - dispečerské zařízení, Elektročas - České Dráhy a další.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.