• Detail firmy

Pro Futuro Consulting a.s.

Základní popis

Prodejní a implementační podpora tiskových řešení a řešení na platformě Microsoft. Poskytování poradenských a vzdělávacích služeb.

Adresa

Freyova 12
190 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25090411
  • Služby

Výrobky, činnosti

Školící středisko

Prodejní a implementační podpora tiskových řešení a řešení na platformě Microsoft. Poskytování poradenských a vzdělávacích služeb.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 062 200
Mobil: +420 724 601 080
Mobil: +420 606 918 834
E-mail: kamil.kresta@pfc-group.com
WWW: www.pfc-group.cz

Kontaktní osoba

TOMÁŠ PÁZLER - Člen představenstva

Ing. Erik Elmer

JIŘÍ SNÍTIL - Předseda představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Josef Šída

Provádím revize a kontroly plynových zařízení, vody a topení. Poskytuji poradenství a školení v této oblasti. Působím zejména v Praze a širším okolí.

FBE Praha, s.r.o.

Jako konzultační a vzdělávací společnost pomáháme firmám dosahovat excelentnosti v efektivitě výrobních i obslužných procesů, v manažerských, obchodních a komunikačních dovednostech a v řízení a naplňování firemní i osobní strategie. Rozvojové programy, kurzy a projekty optimalizace procesů realizujeme po celé ČR a SR a s pomocí partnerů a know-how z mezinárodní poradenské sítě SPIN i globálně.

KRC team s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím v oblasti obchodu a vedení lidí. Pořádáme semináře, školení a kurzy pro obchodníky, manažery a zaměstnance. Naše služby jsou zaměřené na zvyšování efektivity a schopnosti dosahovat výsledků v následujících oblastech: obchod, maloobchodní prodej, podpora prodeje (telemarketing), vedení týmu a motivace.