• Detail firmy

PLASTOKNO s.r.o.

Základní popis

Nabízíme prestižní evropské značky plastových oken se zárukou až 10 let. Vysoce energeticky úsporná plastová okna nejen pro rodinné ale i pasivní domy, nebo speciální patentované systémy Chytrých oken, které zajišťují odvod vlhkosti atd.

Adresa

Komořanská 77/24
143 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26735377
DIČ:  CZ26735377

Výrobky, činnosti

Hliníková okna a dveře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 400 739
Telefon: +420 244 404 033
Telefon: +420 244 400 651
Telefon: +420 244 400 727
E-mail: info@plastokno.cz
WWW: www.plastokno.cz
WWW: www.plastova-okna-plastokno.cz

Kontaktní osoba

Petr Hromádko - Jednatel

Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

STAVOR PRAHA CONSULTING s.r.o.

Naše společnost poskytuje komplexní služby v oblasti stavební činnosti. Zajišťujeme stavební, zednické, obkládačské, pokrývačské, klempířské, tesařské, malířské, tapetářské, lakýrnické, sádrokartonářské a natěračské práce. Provádíme rekonstrukce a opravy domů i bytů, zateplení fasád, izolace střech, výměny bytových jader a mnoho dalšího. Garantujeme krátké dodací lhůty.