• Detail firmy

AMTEK PRECISION ENGINEERING CZECH REPUBLIC s.r.o.

Základní popis

Lisování kovů a plechů převážně pro elektrotechnický, automobilový i další průmysl na postupových lisech

Adresa

Vrcovická 2230
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26029227
DIČ:  CZ26029227

Výrobky, činnosti

Strojírenská výroba

- lisování kovů a plechů převážně pro elektrotechnický, automobilový i další průmysl na postupových lisech (50t, 250, 550t).

Kontaktní údaje

Telefon: +420 382 734 411
Fax: +420 382 210 859
E-mail: amtek@sendme.cz
Další firmy v oboru

JBP - SERVIS s.r.o.

Provádíme opravy a montáže výrobních strojů a specializujeme se zejména na zakázkovou kovovýrobu. Mimo kovoobráběcí, zámečnické a soustružnické služby zajišťujeme také drobné zemní práce, odvoz zeminy. Věnujeme se školení svářečů a dalším činnostem, jejichž ucelenou nabídku naleznete na našich webových stránkách.

HM-METAL s.r.o.

Specializujeme se na zpracování plechů a profilů. Provádíme pálení laserem, ohraňování, broušení, vrtání, svařování, ohýbání trubek apod. Zajišťujeme výrobu ve vysoké kvalitě za příznivé ceny. Realizované zakázky a strojový park, kterým disponujeme naleznete na stránkách firmy. Neváhejte nás kontaktovat!

Jihočeská strojírenská s.r.o.

Zabýváme se strojírenskou výrobou a kovovýrobou. Mezi naše hlavní činnosti patří sériová výroba kovových součástek, rotační obrábění a soustružení. Naše součástky vyrábíme převážně do kávovarů a pro automobilový průmysl. Spolupracujeme s českými firmami, velkou část našeho obratu však tvoří export součástek do zahraničí, převážně do Švýcarska.