• Detail firmy

AGTEK s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme, prodáváme vzduchotechniku, klimatizace, odvlhčení, filtrace. Dodáváme tepelná čerpadla, větrání a teplovzdušné vytápění rodinných domů. Montujeme požární izolace. Působíme v oboru vzduchotechnika, klimatizace, filtrace a tepelná čerpadla

Adresa

Milotice 32
696 05 Milotice

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25512382
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  8

Výrobky, činnosti

Klimatizace a chlazení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 367 515
Fax: +420 518 367 515
E-mail: agtek@iol.cz
E-mail: agtec@tiscali.cz
WWW: www.agtec.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Procházka

Mobil: 603 871 257
Další firmy v oboru

Buriánek - klimatizace s.r.o.

Buriánek-klimatizace s.r.o. se specializuje na dodávky, montáže a servis vzduchotechniky i klimatizace. Dále dodáváme tepelné a protipožární izolace, vyrábíme vzduchotechnické potrubí a v naší prodejně můžete zakoupit veškeré komponenty pro vzduchotechniku a nerezové komínové systémy. Naši odborníci Vám rádi poradí a zhotoví technický návrh.

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o.

Naše společnost Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o. se specializuje na systémy denního prosvětlení, systémy větrání, systémy požárního odvětrání a požární bezpečnosti staveb. Vyrábíme vlastní produkty a dodáváme kompletní projekty požárního odvětrání budov.