• Detail firmy

TERM - BRIK CENTRUM s.r.o.

Základní popis

Kompletní dodávky lícových cihel, obkladových cihelných pásků a cihelné dlažby Klinker, kameniny, parapetních desek a sortimentu pro kotvení.

Adresa

Čechy 47
751 15 Čechy

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25855395

Výrobky, činnosti

Spojovací materiál

Kontaktní údaje

Fax: +420 581 209 187
E-mail: termbrik@volny.cz
WWW: www.volny.cz/termbrik

Kontaktní osoba

Ladislav Ordelt - Jednatel

Milan Kamrla - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

František Měsíc - STOLAŘSTVÍ

Zaměřujeme se na výrobu nábytku, dveří a vrat na zakázku. Dále vyrábíme kuchyně, ložnice, vybavení do jídelen a barů. Našim zákazníkům poskytujeme tvorbu návrhů a veškeré dodávky jsou včetně odborné montáže. Zaměřujeme se na Olomoucký kraj.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.