• Detail firmy

DTS - PRAHA s.r.o.

Základní popis

Hlasové informační systémy.Poskytování software.Poradenská činnost v oblasti telekomunikací.Zřizování,montáž,údržba a servis telekomunikačních zařízení.

Adresa

Rumunská 1
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25063693
DIČ:  CZ25063693

Výrobky, činnosti

Telekomunikační technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 296 301 990
Mobil: +420 777 122 102
Fax: +420 222 074 473
E-mail: info@dtspraha.cz
WWW: www.dtspraha.cz

Kontaktní osoba

Ing. Cyril Poukar - Předseda představenstva

Marie Poukarová - Člen představenstva

Jiří Suchánek - Člen představenstva

Další firmy v oboru

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.