• Detail firmy

Karel Bauer s.r.o.

Základní popis

Eurookna, okna a dveře vyrábíme na moderním obráběcím centru Weing - Unicontrol 6 z dřevěných vybraných lepených hranolů. Zasklení oken kvalitními izolačními dvojskly od firmy Glaverbel. Na povrchovou úpravu používáme systém německé firmy Glasurit

Adresa

Staré Prachatice 27
383 01 Staré Prachatice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11335459
DIČ:  101-5805091281
Rok založení:  1995

Výrobky, činnosti

Truhlářské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 388 316 914
Fax: +420 388 316 914
E-mail: karelbauer@seznam.cz
WWW: www.karelbauer.hyperlink.cz

Kontaktní osoba

Karel Bauer - Majitel

Telefon: 602 370 947
E-mail: karelbauer@seznam.cz
Další firmy v oboru

Truhlářství TRIMA

Věnujeme se truhlářské výrobě bytového i kancelářského nábytku na zakázku. Dále vyrábíme venkovní dřevěné prvky, jako jsou pergoly, altány nebo zahradní domky. Zakládáme si na použití kvalitních materiálů. Zákazníkům nabízíme komplexní služby včetně poradenství, zaměření a montáže vyrobeného kusu. Pokrýváme zejména oblast Třeboňska a okolí.

TESAŘSTVÍ - Martin Ludvík

Provádíme tesařské a stavebně truhlářské práce i na zakázku. Nabízíme výrobu a montáž krovů pro Jihočeský kraj. Jde o kompletní dodávku střešních systémů. Dále Vám zrealizujeme výrobu zahradních pergol a domků, garážových stání, dřevostaveb, dveří a schodů.

Truhlářství - Švec Jiří

Truhlářskou výrobou se zabýváme již od roku 1992. Začínali jsme výrobou bytového nábytku. Díky technickému vybavení jsme začali přijímat i větší zakázky pro kanceláře, restaurace či hotely. Dnes můžeme zákazníkovi nabídnout komplexní služby v oblasti truhlářské výroby, a to od bytového, kancelářského a zahradního nábytku, až po dveře, schodiště, venkovní terasy, pergoly apod.