• Detail firmy

P + P ELECTRONIC s.r.o.

Základní popis

Vývoj a výroba elektronických a telekomunikačních zařízení.

Adresa

Lučanská 194
284 01 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48948411

Výrobky, činnosti

Povrchové dohledové zařízení (bezpečnostní zařízení)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 171 974
E-mail: elektro.pajer@seznam.cz
WWW: www.pajer.wz.cz

Kontaktní osoba

Pavel Pajer - Majitel

Další firmy v oboru

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.

SYGO s.r.o.

Zajišťujeme samoobslužný prodej nejrůznějšího sortimentu pro stavební průmysl, dům a zahradu. Nabízíme ruční a elektrické nářadí, stavební nářadí, stavební chemii, spojovací materiál, svářecí techniku, zahradní nářadí a techniku, pracovní oděvy i pracovní obuv. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

FASTRA s.r.o.

Na základě požadavků vyplývajících z certifikace a registrace organizací v plynárenství nabízíme jako službu balonovací a navrtávací práce. Dodáváme uzavírací balony, komponenty pro potrubní systémy, protipožární armatury, elektrotvarovky pro potrubí z PE, zařízení pro navrtávání potrubí, zařízení pro uzavírání potrubí a mnoho dalšího.