• Detail firmy

ASTP s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se vývojem a výrobou průmyslové elektroniky v oblasti řízení jednoúčelových strojů a přístrojů.

Adresa

Lazaretní 7
615 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25543946
DIČ:  CZ25543946
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  16

Výrobky, činnosti

Jednoúčelové stroje

Kontaktní údaje

Fax: +420 545 216 343
E-mail: info@astp.cz
E-mail: astp@astp.cz
WWW: www.astp.cz

Kontaktní osoba

Ing. Radomír Gill - Jednatel

Ing. Jaroslav Kotoul - Jednatel

Další firmy v oboru

creinos - Jaroslav Pokorný

Konstrukční kancelář creinos poskytuje konstruktérské služby, technickou profesionalitu a přesvědčivé výsledky. Provedeme konstrukci forem, jednoúčelových strojů, strojních součástí a sestav, výrobu přípravků a prototypů. Vyvíjíme nové výrobky, roboty a navrhujeme svěží produktový design. Vyřešte své úlohy prostřednictvím našich služeb.

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.